Fotograf nieruchomości | fotografia lotnicza nieruchomości, video nieruchomości, fotograf wnętrz

Fotografia dokumentacyjna - dla developerów


W branży deweloperskiej profesjonalna fotografia nieruchomości przydaje się nie tylko na etapie sprzedaży. Dobre zdjęcia z przebiegu budowy to cenne uzupełnienie dokumentacji oraz atrakcyjny dodatek dla potencjalnych inwestorów, którzy dzięki nim mogą lepiej “poznać” obiekt.

Mamy na swoim koncie wiele realizacji tego typu, a zdobyte doświadczenie pomaga nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie oraz z największą starannością. Zawsze dbamy o to, aby przygotowany przez nas fotograficzny dziennik budowy spełniał wszelkie niezbędne kryteria - a jednocześnie staramy się zestawiać je z nieszablonowymi rozwiązaniami, dzięki czemu nasze prace są nie tylko dobre technicznie, ale i ciekawe, oryginalne.

Do fotografii dokumentacyjnej dla deweloperów wykorzystujemy również drony. W ten sposób możemy uwiecznić obiekt z różnych perspektyw, obejmując także jego najbliższą okolicę. To doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i biurowców czy obiektów turystycznych lub użytku publicznego, pozwalające świetnie zobrazować postępy budowy.

© nieruchomosci-fotograf.pl - Profesjonalna Fotografia Nieruchomości Katowice